Konum

 

İşletmemiz 'Beylikdüzü Sondurak' metrobüs durağına yürüyerek sadece 2dk; 'Beykent Üniversitesi'ne yürüyerek 1dk; 'Perlavista Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne yürüyerek 5dk; 'Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne de yürüyerek 5dk. mesafededir. Ayrıca 'Atatürk Havalimanı'na araç ile 15dk; 'Büyükçekmece Sahil'e de araç ile 5dk. mesafededir.

 

Toplu Ulaşım

 

'Atatürk Havalimanı' ve 'Esenler Otogar'dan metro ile 'Ataköy - Şirinevler' durağında inip 'Beylikdüzü' yönüne giden metrobüslere aktarma yaparak 'Beylikdüzü Sondurak' durağında indikten sonra metrobüs gişelerinden çıkınız. Size göre köprünün sol ayağından inerek 'Yıldıray Çınar Sokak' üzerinde 100m ileride solda tabelamızı göreceksiniz.

 

Sadece metrobüsü kullanarak gelecek konuklarımız 'Beylikdüzü' yönündeki metrobüslere binerek 'Beylikdüzü Sondurak' durağında inerek yine gişelerden çıktıktan sonra köprünün size göre sol ayağından indikten sonra 'Yıldıray Çınar Sokak' üzerinde 100m ileride solda bizi kolayca bulabilirler.

 

'Büyükçekmece - Silivri' tarafından gelecek konuklarımız ise 'İETT Otobüs'leri veya alternatif minibüslerle 'Tüyap' durağında inerek yine 'Yıldıray Çınar Sokak' üzerinden bize ulaşabilirler.

 

 

© Copyright 2015 Beykent Inn | Tüm hakları saklıdır.